Hemen Ara 0 5 4 6 9 3 7 7 4 3 7
Hemen Ara

İstanbul Klima Servisi

İstanbul Klima Servisi

İstanbul Klima Servisi

İstanbul Klima Servisi olarak klima sektörüne başladığımız günden beri siz değerli müşterilerimize en iyi ve kaliteli hizmeti bir borç bildik ve hergeçen gün istanbul klima servisi olarak yenilendik kendimizi geliştirdik ve tek işimiz olan klima servisliğini en uç noktalara taşıdık.


İstanbul Klima Servisi'mizde tam donanımlı araç filomuz eğitimli uzman teknik personelimizle çağrılarınıza anında yanıt veren, aynı günde servis imkanı sunuyoruz.


İstanbul Anadolu bölgesinde servis sunan İstanbul Klima Servisimiz anında çözümlerle kesin teşhis ve garantili iş ve işçilikle her an yanınızdayız.


İstanbul Klima Servisi olarak klima ile ilgili bütün sorunlarınıza anında cevap veriyoruz ve Hatay ve İstanbul’a 7/24 klima servisi hizmeti sunuyoruz.


Genelde problemler : 

Klima soğutmuyor, Klima ısıtmıyor, Klima su akıtıyor, Kumandası çalışmıyor, Klima ses yapıyor bu gibi sorunlarınızı anında cevap veriyoruz.


Klimalarınıza düzenli ve periyodik olarak bakım yaptırmayı ihmal etmeyiniz çünkü; bakımsız klimalar sağlınızı büyük derecede tehdit edebiliyor ve klimanıza ihtiyaç duydunuz anda sizi yarı yolda bırakabiliyor. Siz klima kullanıcıları olarak yılın hangi mevsimi olursa olsun klimalarınızı kullandığınız sürece kendiniz 20-30 günde bir toz tutucu filtreleri yıkayınız performanslı ve randımanlı çalışmasına yardımcı olacaktır.


Biz İstanbul Klima Servisi olarak; Klimalarınıza gözümüz gibi bakıyoruz arıza, bakım, montaj gibi hizmetlerimizden sonra ilk günkü haliyle teslim ediyoruz.


İstanbul Klima Servisi Olarak Verdiğimiz Servis Hizmetlerimiz : 

Klima Montajı, Klima Demontajı, Klima Gaz Şarjı, Klima Bakımı, Klima Kumandası, Klima Onarımı ve Tamiri hizmetleri sunuyoruz.


Hizmetler

 Split Klima Temizliği Nasıl Yapılır

Split Klima Temizliği Nasıl Yapılır

Evinizde veya iş yerinizde split klima temizliği veya duvar tipi split klima temizleme nasıl yapılacak nelere dikkat etmelisiniz

İstanbul Ataşehir Klima Servisi

İstanbul Ataşehir Klima Servisi

İstanbul Ataşehir Klima Servisi olarak sektöre başladığımız günden beri müşterilerimize en iyi ve kaliteli hizmeti bir borç bildik

İstanbul Klima Servisi

İstanbul Klima Servisi

İstanbul Klima Servisi olarak klima sektörüne başladığımız günden beri müşterilerimize en iyi ve kaliteli hizmeti bir borç bildik