Hemen Ara 0 5 4 6 9 3 7 7 4 3 7
Hemen Ara

Vizyonumuz

Vizyonumuz


Klima, kombi gibi cihazların bakım ve onarım sektöründe uzun soluklu olarak hizmet vermeye devam eden firmamız, bütün müşterilere garantili ve memnun edici hizmetler sunmak amacı ile kurulmuştur.  Güven prensiplerine bağlı kalarak çıkılan bu yolda her geçen gün büyüme göstererek, şuan gelinen noktada birçok sabit müşteri kazanmış ve her geçen gün müşteri potansiyelini artırarak yoluna devam etmektedir.  Sektörde aktif hizmetlerine devam eden firmamızda en temel gaye, ulaşılabilecek en uzak noktaya kadar ulaşmak ve müşteri memnuniyeti ile bütün kombi ve klimaların teknik destek ve bakımını üstlenmektir.


Profesyonel Kadro İle Büyüyen Firma

Geçmişten günümüze en profesyonel çalışma şartları ile gelen firmamız, başarılarını artırarak yoluna devam etmektedir. Profesyonel hizmetlerini her geçen gün genişleten ve uzman çalışma kadrosunu büyüten firmamız gelecekte daha başarılı adımlar atmayı ve bugünkü hizmetinden daha profesyonel bir servis hizmeti sunmayı hedeflemektedir.  Sektörde oldukça emin adımlar ile ilerleyen firmamız her bir arızalı cihaza özenle bakım uygulayarak, her müşterisine uzun dönemde kullanım garantisi verir.  Bünyemizde sabit bulunan müşterilerimizin kıymetini bilerek yeni kazanacağı müşterilere de güven temsil etmek için çalışır.


Garantili Teknik Destek Hizmeti

Programlı çalışmayı ilke edinmiş olan bakım ve onarım firmamız, gelecek zamanda her kullanıcının memnun kalacağı cihazlara sahip olunan bir hedef kitleye ulaşmak için çalışmalarına devam etmektedir. Her müşteri için verilen garanti sürelerine sabit kalarak, bu süreyi uzatmak ve olabildiğince geniş bir kitlede garantili ve kusursuz bir hizmet vermeyi amaçlamaktadır. Tüm çalışmalarını bu doğrultuda gerçekleştirmekte ve bu yolda son derece profesyonel bir çalışma kadrosu ile çalışmaktadır.  Güven duygusunun en önemli hal olduğu günümüzde, birçok müşterinin güvenini kazanmak en temel hususlardan bir tanesidir. 

Kombi sektöründe en önemli noktalardan bir tanesi yerinde tespit ve en hızlı çözüm odaklı çalışmaktır. En kaliteli hizmeti her daim müşterilerine sunmayı hedefleyen firmamız, bu anlamda her türlü çalışmayı eksiksiz olarak yerine getirir ve sizlere güven duyacağınız her türlü hizmeti sağlar. Garanti koşulları konusunda her türlü sorumluluğu üstlenerek, uzun soluklu müşteriler kazanmak için çalışmalarını genişleterek yürütmeye devam etmektedir. 

Hizmetler

Kombi Servisi

Kombi Servisi

Günün her saati ve haftanın herhangi bir günü dilediğini saatte İstanbul Kombi Servisi hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Klima Servisi

Klima Servisi

İstanbul Klima Servisi yakın veya uzak birçok farklı noktaya hızlı servis hizmeti verebilen firmamızdan sizlerde ihtiyaç duyduğunuz her türlü teknik desteği sağlayabilirsiniz.

Klima Temizleme

Klima Temizleme

Klimanızın güvenle temizleme hizmetinin giderilmesi ve güvenilir şekilde tekrar sizlere teslim edilmesi için İstanbul Klima Temizleme ile iletişime geçebilirsiniz.

Klima Bakım ve Onarım

Klima Bakım ve Onarım

Klimalar gündelik hayat içerisinde kullanılan en önemli teknolojik donanıma sahip ürünlerdir.