Hemen Ara 0 5 4 6 9 3 7 7 4 3 7
Hemen Ara

Misyonumuz

Misyonumuz


Firmamızın kurulma amacının temelinde, müşterilere sorunsuz ve kaliteli bir hizmet vermek yatar. Bu doğrultuda yürüttüğümüz her türlü çalışma ile müşterilerimizin güvenini kazanmak için çalışmalar yürütülür.  Birçok müşteriye verdiğimiz güvenli hizmet ile sektördeki yerini sağlamlaştıran bir firma olarak ihtiyaç duyan her kesime en kaliteli hizmeti vermek için çalışmalarımıza devam ediyoruz. 

Kombi alanında her türlü bakım ve onarım sertifikasına sahip teknisyen arkadaşlarımız ile yürüttüğümüz çalışmalar kapsamında verdiğimiz hizmetlerimize devam etmekteyiz. Kombi ve klima ilgili her türlü desteğe ihtiyacı olan kullanıcılara en kısa sürede ulaşarak, ihtiyaçları olan her türlü teknik desteği özenle sağlıyoruz. Kaliteyi asla düşürmeyen özenli çalışmalarımız sayesinde birçok farklı kesimden her türlü kombi ve klima bakım onarım işlemlerini yerine getiriyoruz.


Her Anlamda Kaliteli Ve Profesyonel Hizmet Garantisi

Detaylı gerçekleştirdiğimiz temizlik hizmetlerimiz ile kombileri yerinde bakıma alarak, en ince ayrıntısına kadar temizleyip kombileri tekrar yerlerine sabitlemekteyiz. Profesyonel anlamda yürüttüğümüz çalışmalarımız ile kombi ve klimalar hangi özelliğe sahip olurlarsa olsunlar, konu ile ilgili teknisyenlerin yönlendirmesini yaparak en kısa sürede çözüm odaklı çalışmalarımızı yerine getirebilen bir ekibiz. 


Sunduğumuz Hizmetler

Firmamız kurulduğu ilk günden beri kombi ve klima üzerine her türlü detayı en ince ayrıntısına kadar incelemekte ve sorunsuz çalışma politikası yürütmektedir. Bu kapsamda nihai çalışma şeklimiz ise, başına geçtiğimiz her işlemde sorunsuz bir çalışma gerçekleştirerek, hatasız bir hizmet vermektir. Kombi ve klimalarında her türlü ihtisas alanına sahip bir firma olarak, bakım ve tamirini üstlendiğimiz her türlü kombi ve klima cihazının bütün iç sistemini detaylı olarak inceleyerek, her bir hatayı özenle tespit etmekteyiz. Profesyonel anlamda gerçekleştirdiğimiz onarım işlemlerimiz sırasında her bir elektronik parçayı gözden geçirerek oluşabilecek her türlü problemin önüne geçmek için çaba sarf etmekteyiz. Müşterimiz sadece temizleme için bile verse biz onu detaylı şekilde inceleyerek gerekli gördüğümüz onarım çalışmasını da ekleyerek müşterimize tamamen sorunsuz bir cihaz teslim etmekteyiz. İşini seven ve kaliteli çalışmayı hayat tarzı olarak benimsemiş çalışanlarımız sayesinde bu güne kadar aldığımız hiçbir işten şikayet duymayan bir firmayız.

Hizmetler

Kombi Servisi

Kombi Servisi

Günün her saati ve haftanın herhangi bir günü dilediğini saatte İstanbul Kombi Servisi hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Klima Servisi

Klima Servisi

İstanbul Klima Servisi yakın veya uzak birçok farklı noktaya hızlı servis hizmeti verebilen firmamızdan sizlerde ihtiyaç duyduğunuz her türlü teknik desteği sağlayabilirsiniz.

Klima Temizleme

Klima Temizleme

Klimanızın güvenle temizleme hizmetinin giderilmesi ve güvenilir şekilde tekrar sizlere teslim edilmesi için İstanbul Klima Temizleme ile iletişime geçebilirsiniz.

Klima Bakım ve Onarım

Klima Bakım ve Onarım

Klimalar gündelik hayat içerisinde kullanılan en önemli teknolojik donanıma sahip ürünlerdir.