Hemen Ara 0 5 4 6 9 3 7 7 4 3 7
Hemen Ara

Klima Temizleme

Klima Temizleme

İstanbul Klima Temizleme

Yazın soğutucu, kışın havayı ısıtıcı özellikler ile kullanılan klimaların belirli dönemlerde temizlenmesi şarttır. Temizlemeden kullanılan klimalar hem yüksek randıman vermez hem de kullanım ömrünü kısaltır.   Klimanın hava kanallarının dolmasının neticesinde de ileriye dönük oldukça masraflı problemler ortaya çıkar. Klimanızın daha uzun süre çalışabilmesi ve size sağlıklı bir hava verebilmesi için birçok farklı yöntem ile İstanbul Klima Temizleme hizmetlerimizi sizlere sunuyoruz. 

Eğer klimanızdan değişik sesler gelmeye başladıysa ve çalışırken zorlandığını siz de hissedebiliyorsanız, klimanızın bakım zaman gelmiş demektir. Haznesi dolan klima daima gürültülü ve ağır çalışır.  Klimanızın güvenle temizleme hizmetinin giderilmesi ve güvenilir şekilde tekrar sizlere teslim edilmesi için İstanbul Klima Temizleme ile iletişime geçebilirsiniz. 


Klima Temizliğinin Sağladığı Yararlar

  • Klima temizleme hizmetimiz ile klimanız, ihtiyacı olan temiz havaya kavuşur.  
  • Klimanız daha uzun süre kullanım özelliği kazanır. 
  • Haznesi dolan klimalar elektrik tüketimini bir zaman sonra fazla kullanmaya başlar. Temizlenen klimalarınız bu konuda size elektrikten büyük bir tasarruf ettirebilir. 
  • Klimaların doluluktan kaynaklı su akıtma ve yine zamanla meydana gelebilecek yoğunlaşma problemlerine karşı önlem alınır.
  • Haznesi boş bir klima daima ortamı yavaş soğutur. Ancak temiz klimalar hızlı çalışacağı için ortamı da oldukça kısa bir sürede soğutabilmektedir. 


Klima Temizleme Önerilerimiz

Profesyonel çalışma ekibi ile hizmet veren İstanbul Klima Temizleme birden fazla klima temizleme yolu vardır. Bu sizin ve klimanızın durumuna göre değişkenlik gösterir. Klimadan faydalanacak olan bireylerde eğer bronşit veya astım gibi sağlık problemleri varsa, bu durumda uzmanlarımız ozon ve buhar takviyeli bir temizlik gerçekleştirir. Bu sağlık problemlerinizin ilerlemesini durdurarak size olumlu yarar sağlayıcı bir etki yaratır.  Bunun yanı sıra eğer klimanız aşırı dolmuş ve çok fazla kire sahipse, bu durumda da teknisyenlerimiz klimalarınızı kimyasal dezenfekte ürünleri ile temizlemeyi tercih eder. Bu sistem ile de klimanız komple iç ve dış yıkama yapılarak tertemiz bir şekilde sizlere sunulur. 

Klimalarınızın detaylı bir temizlikten geçmesi, içerisinde bulunan bobinler, kondenser parçaları, drenaj tavaları, üfleyici tekerler gibi parçaların detaylı olarak dezenfekte edilmesi için İstanbul Klima Temizleme den destek alabilirsiniz. Sunduğumuz servis hizmetlerinden günün her saati sizler de yararlanabilir ve daha kullanışlı klimalara sahip olabilirsiniz. 

Numaranızı bırakın, biz sizi Arayalım

Sizlere daha iyi hizmet sunabilmemiz için, numaranızı bize gönderebilirsiniz.
Müşteri temsilcilerimiz en yakın zamanda sizinle iletişime geçecektir.

Hizmetler