Hemen Ara 0 5 4 6 9 3 7 7 4 3 7
Hemen Ara

Klima Servisi

Klima Servisi

İstanbul Klima Servisi 

Klima teknik servisi anlamında sağladığımız hizmetler herhangi bir klima marka ve modelini kapsamamaktadır. Her marka ve her model klimaya her türlü bakım ve onarım hizmeti profesyonel ekiplerimiz tarafından verilir. Alanında deneyim sahibi teknisyenlerimizin sağladığı klima bakım hizmetlerimiz ile klimalarınızın ihtiyacı olan her türlü bakım, onarım ve temizleme hizmetlerini sizlere sağlamaya devam ediyoruz. İstanbul Klima Servisi  yakın veya uzak birçok farklı noktaya hızlı servis hizmeti verebilen firmamızdan sizlerde ihtiyaç duyduğunuz her türlü teknik desteği sağlayabilirsiniz. 


Bakımlı Klimalar İle Serin Yazlar 

Her şeyden önce bir klimanın bakımını düzenli olarak yaptırmak, kullanılan alanlardaki havanın temiz olmasını sağlar. İçi dolu bir klima bir zaman sonra içeriye yansıttığı havayı kirletmeye başlar. Dolayısı ile klima kullanılan alanlarda kirli bir hava oluşur. Bunun önüne geçmek için klimanın belirli aralıklar ile bakım yaptırılması ve temizlenmesi gerekmektedir.  İstanbul Klima Servisi  olarak sizlere bu hizmeti vermekten kıvanç duyuyoruz.


Bakımlı Ve Uzun Ömürlü Klimalara Sahip Olun 

Bakımları tam ve eksiksiz olarak gerçekleştirilen klimalar her daim daha uzun kullanım ömrü sunarlar. Yoğun kullanıma bağlı olarak oluşacak birçok problemin yaşanma riski de en aza indirilmiş olur. Klimalarınızın ömrünü uzatmak ve daha uzun vadede klimadan fayda sağlamak için klimalarınızı düzenli olarak bakım yaptırmanız gerekmektedir. Profesyonel teknisyenler ile hizmet veren İstanbul Klima Servisi klimanızın ihtiyaç duyduğu her türlü bakım çalışmasını adresinizde yerine getirmektedir. Klima gaz dolum işlemlerini de yerinde gerçekleştiren arkadaşlarımız klimanızın bütün işlemleri bittikten sonra klimanızı yerine monte ederek sizlere teslim eder ve adresinizden ayrılır. Sorunsuz ve güvenilir bir hizmet için sizler de İstanbul Klima Servisi tercih ederek ihtiyaç duyduğunuz her türlü onarım hizmetini alabilirsiniz. 


Periyodik Bakımlar İle Yüksek Performanslı Klimalar 

Klimalar ısıtma sistemlerinden farklı bir yapıya sahiptir. Düzenli olarak bakım ve temizleme isterler. Klimalardan her daim yüksek randıman almak için klimayı düzenli olarak kontrol etmek ve aksamlarını gözden geçirmek gerekir. Uzman teknisyen tarafından yapılması gereken bu işlem ile klimaların ömrünü ciddi oranda artırmak mümkündür. Her türlü klima arızalarınız için haftanın her saati İstanbul Klima Servisi ne ulaşarak teknik destek sağlayabilirsiniz.


Numaranızı bırakın, biz sizi Arayalım

Sizlere daha iyi hizmet sunabilmemiz için, numaranızı bize gönderebilirsiniz.
Müşteri temsilcilerimiz en yakın zamanda sizinle iletişime geçecektir.

Hizmetler