Hemen Ara 0 5 4 6 9 3 7 7 4 3 7
Hemen Ara

Hakkımızda

Hakkımızda


Klima ve soğutma sistemlerinde uzun yıllardır faaliyet gösteren bir firma olarak, her daim müşterilerin memnuniyeti için sürdürülen hizmetlere devam edilmektedir.  Alanında oldukça deneyimli ve sertifikalı çalışanlar sayesinde her türlü kombi bakım  ve teknik  destek hizmetleri sizlere sunulur.  Karşılıklı güven çerçevesinde gerçekleştirilen  müşteri hizmetleri ile her türlü bakım ve onarım çalışmaları sorunsuz bir şekilde müşterilere sunulur.


Kısa Sürede Etkili Çözüm

Ev veya ofis gibi birçok farklı alanda bulunan her türlü klima için yaptığımız bakım sözleşmeleri ile klimaların düzenli olarak kontrol ve takibini sağlanarak,  en iyi klima performansının yakalanması amaçlanır. Müşterileri bekletmeden en kısa sürede bakım ve onarım ile ilgili çalışmaları yürüterek kısa sürede çözüme kavuşturmak esastır. Bu anlamda en yetkili birimler ile en ileri teknoloji aletleri kullanılarak kısa sürede tespit çalışması yapılır ve cihazların onarımı gerçekleştirilir.  Teknik destek olarak sunulan hizmetin en kısa zamanda ve kalifiyeli şekilde müşterilere sunulması en önemli husustur.


İstanbul'da Kusursuz Hizmet Politikası

Özenle kurduğumuz klima bakım ve teknik destek firmamız oldukça geniş bir bölgede hizmetlerini sürdürmektedir. Sorunsuz hizmet politikası anlayışını benimseyerek bu doğrultuda her türlü klima sorununa karşı çözüm geliştiriyoruz. Sahip olduğumuz bakım onarım belge ve sertifikaları ile çalışmalarına yön veren firmamız, bu konuda çalışma ehliyetine sahip uzman ekip kadrosu ile hizmetlerini sürdürmeye devam etmektedir.  Uygun fiyat anlayışını da elinden bırakmayarak her konuda her türlü müşteriye en uygun hizmeti vermek için çalışmaktadır. 


Her Çeşit Kombi Ve Klimaya Detaylı Bakım Onarım

Marka veya model hiç fark etmez, biz her tür kombi için gerekli her türlü teknik destek bilgisine sahibiz. Bu nedenle hangi model olursa olsun bizi tercih ettiğiniz her türlü cihazınızda sizlere gerekli hizmeti en profesyonel şekilde sağlıyoruz. Bugüne kadar sunduğumuz hizmetler çerçevesinde kazandığımız güven ile bugünden sonraki işlerimiz konusunda da müşterilerimize güven dolu ve garantili hizmetler sunmaya devam ediyoruz. 

Müşterilerimizin ihtiyaçlarına göre davranmak ve ihtiyaç duydukları hizmeti en direkt şekilde sağlamak için kurulmuş bir firmayız.  Müşterilere verilen sözleri yerine getirerek hizmetlerimize devam eden firmamıza, gerekli her türlü hassasiyeti göstererek benimsediği ana ilkeler doğrultusunda hizmetlerine devam etmektedir. 

Hizmetler

Kombi Servisi

Kombi Servisi

Günün her saati ve haftanın herhangi bir günü dilediğini saatte İstanbul Kombi Servisi hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Klima Servisi

Klima Servisi

İstanbul Klima Servisi yakın veya uzak birçok farklı noktaya hızlı servis hizmeti verebilen firmamızdan sizlerde ihtiyaç duyduğunuz her türlü teknik desteği sağlayabilirsiniz.

Klima Temizleme

Klima Temizleme

Klimanızın güvenle temizleme hizmetinin giderilmesi ve güvenilir şekilde tekrar sizlere teslim edilmesi için İstanbul Klima Temizleme ile iletişime geçebilirsiniz.

Klima Bakım ve Onarım

Klima Bakım ve Onarım

Klimalar gündelik hayat içerisinde kullanılan en önemli teknolojik donanıma sahip ürünlerdir.